Пет10192018

Последна промена12:42:47 AM

 
Back Вие сте на: Home Здравје Руски рецепт кој уништува тромб – спас за проширени вени

Руски рецепт кој уништува тромб – спас за проширени вени

Сподели

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.

Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лик и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер.Се добро се меша и се става во тегла. важно е да не ја затварате со капак, туку со газа.Пијте една лажица на ден со топла вода.

Извор:republika.mk

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK