Вто03262019

Последна промена01:54:18 PM

 

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Во пресрет на 8 ми Март гратис маска во „Papilon beauty centar“ Охрид

Во пресрет на 8 ми Март гратис маска во „Papilon beauty centar“ Охрид

Сподели

Во пресрет на денот на жената Охриднет и Папилон beauty centar Охрид на сите припаднички на понежниот пол  им предлагаат еден убав третман на лице за што ќе добијат гратис маска за лице! 

Направете те Четков пилинг со апарат и добијте гратис маска на лице!

Направете го вистинскиот избор за нега на вашето лице!
Третман кој ќе ја исчисти и освежи вашата кожа.
Четковиот  пилинг ги чисти мртвите клетки од површината на кожата. Ја избелува и прави сјајна! Измазнува брчки и ја подобрува еластичноста на кожата.Ја подобрува циркулацијата на крвта и лимфата.Ја зајакнува кожата и го стимулира растот на нови клетки.Брзо и темелно ја чисти кожата во длабочина. Постепено избледува  и темни дамки на кожата.

Козметичкиот салон „Papilon beauty centar“  постои повеќе од една година во склоп на хотелот „Дипломат“ во  Охрид. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK