Пон04122021

Последна промена07:52:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Д-р Баткоски Ве наградува!!! Побрзајте!!

Д-р Баткоски Ве наградува!!! Побрзајте!!

Сподели

Најдобриот стоматолошки центар во Охрид повторно наградува.

Стоматолошкиот центар Др. Баткоски како и секогаш не престанува со изненадувањата така што овојпат ги изненадува нашите фанови и лојални членови, како и читателите на „Наше Здравје“ кои ќе учествуваат, со ГРАТИС ФИКСНА ПРОТЕЗА за најсреќниот добитник. За да станете потенцијален добитник на оваа награда, се што треба да направите е:

1. Да ја лајкнете нашата фејсбук страница (доколку не сте го направиле тоа)

2. Во коментар во постот да означете (тагирате) минимум двајца ваши фејсбук пријатели

3. Да го споделите овој пост на вашиот фејсбук ѕид

Со ова сте потенцијален добитник на наградата. Добитникот ќе биде избран по случаен избор со специјален софтвер и ќе биде објавен на 15 мај во овој пост!
Учесниците кои не ги исполнуваат сите горенаведени услови, како и оние кои оставиле повеќе од еден коментар нема да се земат во предвид во извлекувањето.

Ова е фејсбук страната Стоматолошки Центар Др. Баткоски

Со среќа!

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK