Пон04122021

Последна промена07:52:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Салонот „Папилон“ со екстра понуда за сите матуранти

Салонот „Папилон“ со екстра понуда за сите матуранти

Сподели

Салонот за убавина „Папилон“ во хотелот Диплома во Охрид со атрактивна понуда за сите матуранти.

Не е важно дали прославувате матура, или некој јубилеј од вашата матура, 10, 15, 20 или било колку години, никогаш не  е доцна да бидете убави! 

-„Ценети мои дами,доколку ви претстои прослава на матура или некој важен настан на кој сакате да се појавите во полн сјај ние сме тука да ви помогнеме.
Со нашите современи третмани ке допринесеме да се задржи или да се врати младешкиот изглед на здрава,затегната,мазна и еластична кожа.
Се што треба да направите е да одвоите време за себе и најбрзо да си закажете термин кај нас.Ние го нудиме најдобриот квалитет за вас но исто така и поволни цени“, велат од „Папилон“. 

Месец Мај нека биде месецот на убавина! Закажете на тел бр 075 421 851. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK