Вто12102019

Последна промена02:41:28 PM

SCREEN

Cpanel

          

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Бесплатни консултации за ботокс и филери со д-р Коста Цветковиќ во „Папилон“

Бесплатни консултации за ботокс и филери со д-р Коста Цветковиќ во „Папилон“

Сподели

Бесплатни консултации  со примариус  доктор Коста Цветковиќ во салон за убавина „Папилон“ во Охрид.

Познатиот  доктор од ПЗУ „Дермаплус“ Скопје на 15 декемви ќе биде достапен за бесплатни консултации во салонот „Папилон“ во склоп на хотелот Дипломат во Охрид. Сите заинтересирани може да закажат консултации,  но и да добијат третмани за подмладување и разубавување со ботокс и хијарулонски филери по најпристапни цени од светки познати фирми. 

Закажете бесплатен преглед на тел 075 421 521 

Разубавете се и блеснете за Новогодишните празници.  

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK