Чет02272020

Последна промена08:46:00 PM

SCREEN

Cpanel

          

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје „Доктор Баткоски“ ги едуцира и наградува најмладите

„Доктор Баткоски“ ги едуцира и наградува најмладите

Сподели

Реномираната и општествено одговорна стоматолошка компанија во Охрид „Д-р Баткоски“  постојано ги едуцира најмладите.

Вчера едукативна работилница се одржа во игротеката „Вања“.  Од исклучителна важност е на децата од најмлада возраст да им се покаже  патот до здрави навики, велат од ординација „Др Баткоски“.

-„Најјмладите се забавуваа на едукативната дружба вчера во игротеката „Вања“. Освен што си добија подароци од аптеки Виа Фарм и стоматолошкиот центар „Др. Баткоски“ тие го дознаа и и патот до здрави навики и блескава насмевка“, велат стоматолозите од „Др Баткоски“.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK