Пон01182021

Последна промена06:36:01 PM

SCREEN

Cpanel

  

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Доктор Баткоски на научен имплантолошки конгрес во Лисабон

Доктор Баткоски на научен имплантолошки конгрес во Лисабон

Сподели

Дел од тимот на стоматолошкиот центар „Др. Баткоски“ присуствувше на 28-миот годишен научен имплантолошки конгрес, кој се одржа во Лисабон, Португалија.

 

Овој конгрес траеше 4 дена со полна агенда на која преку научни факти се презентираа најнови системи и начини на имплантологија под мотото „Moving science forward - the bridge to the future“ Стоматолошки Центар Др. Баткоски. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK