Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје Совршена свилена коса во „Viola beauty centar“ Битола

Совршена свилена коса во „Viola beauty centar“ Битола

Сподели

Секоја жена сонува совршена коса, „Viola beauty centar“ Битола ги остварува соништата за убавина.

Надградбата на коса не е нешто но ново,  но се посовршени се методите за долга и густа свилена коса. 

Еден од поновите и побараните на македонскиот пазар е надградба на коса си микро пртсени. Метод кој не ја уништува вашата коса, а што е најважно не се забележува дека косата не е надградена. 

 „Viola beauty centar“ Битола работи само со 100 % природна коса, ја има во сите нијанси и бои. 

Косата која се надградува со алуминиумски пластифицирани прстени е  лесна за одржување, а што е најважно откако ќе израсене ( за неколку месеци) може со преместување да се носи два пати. 

Најновите светски третмани за здравје и убавина со најсовремена апаратура  може да ги побарате во најпознатиот бјути центар во Битола. 

„Viola beauty centar“ се наоѓа на улица Цар Самоил 75 Битола

Закажување на тел: 047 22 33 55 / 078 236 054

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK