Пет08142020

Последна промена04:34:21 PM

SCREEN

Cpanel

  

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Оваа сезона згрејте се со варено вино

Вареното или греено вино е доста популарен пијалaк во студените зимски денови. Неговиот сладок вкус и топлина ви помагаат да се чувствувате порасположено и потопло. Затоа, уште денеска спремете од овој топол напиток и уживајте во вкусот на виното!

Повеќе...

6 најдобри природни лекови против настинка

Некои органски производи навистина можат да го подобрат нашето здравје. Ви ги наведуваме шестте најдобри природни лекови за кога ќе ги почувствувате зимските временски услови.

Повеќе...

Пченкарна веге мусака за здрав старт на 2017 година

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Најевтин лек кој моментално делува: Секој ден пијте вода со сода бикарбона

Сода бикрабоната е моќен прашок кој може да ви помогне за многу нешта, од лекување – до длабинско чистење на мебелот.

Повеќе...

Оваа недела здрав зимски десерт од пченица и јаболка

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK