Вто07072020

Последна промена03:26:43 PM

SCREEN

Cpanel

  

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Брз рецепт за топење масти

Доколку имате покачено ниво на маснотии во крвта, ви го препорачуваме овој  лек, бидејќи им помогнал на многумина.

Повеќе...

Оваа недела вкусна и здрава торта од моркови

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Исфрлете ги шеќерите и чуствувајте се убаво

Избегнувањето на шеќери е многу поважно од избегнување на масти, и тоа е правилото според кое треба да се исхранувате.

Повеќе...

Најстарата жена открива рецепт за долг живот

Најстарата дама во Азербејџан има 111 години. Нејзиниот совет е не озборувајте и  ќе живеете долго....

Повеќе...

Вкусен компир со лукче... здраво вкусно некалорично

 

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK