Вто11202018

Последна промена07:59:52 PM

 
Back Вие сте на: Home Здравје

Денес е Светски ден без месо

На  20 март, веќе 29 години по ред се одбележува Светскиот ден без месо.

Повеќе...

Светски ден на оралното здравје, грижата препуштете ја на најдобрите

20 Март е Светски ден на оралното здравје. Денес топло  Ви препорачуваме грижата за Вашето орало здрваје да им ја прпеуштите на врвните и докажани рпофесиналци во Охрид тоа е тимот на Стоматолошкиот центар „Д-р Баткоски“ во компелксот Света Ѓоргија. 

Повеќе...

Здрав чоко - крем, замена за нутела

Здравата храна е база за здравјето а со тоа и среќата на луѓето.

Повеќе...

Подгответе домашна веганска моцарела

Секојдневно расте бројот на освестени луѓе, кои знаат за здравата исхрана. Со тоа расте бројот и на интересни и вкусни рецепти.

Повеќе...

„Др Баткоски“: 3D СТОМАТОЛОГИЈА – ЗАГАРАНТИРАНА УДОБНОСТ НА ПАЦИЕНТОТ

Совети од ПЗУ „Докто Баткоски“ Охрид: 3D СТОМАТОЛОГИЈА – ЗАГАРАНТИРАНА УДОБНОСТ НА ПАЦИЕНТОТ.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK