Чет05232019

Последна промена03:05:55 PM

 

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Свети Климент Охридски и неговиот ученик Варвара ги лекувале слепите

Светот денеска, 15 октомври го одбележува како меѓународен ден на Белиот стап, формално востановен во 1964 година и инициран од повеќе американски здруженија за рехабилитација на лица со целосно или делумно оштетен вид.

Повеќе...

Неодолива понуда во центар за убавина,, Папилон"

Центарот за убавина Папулон од Охрид повторно со неодолива промоција.

Повеќе...

Невидливи протези во стоматолошкиот центар „Др Баткоски“

Отсега во стоматолошки центар „Др. Баткоски“! Invisalign - најсовремен систем за исправување на заби!

Повеќе...

Здравствени прегледи на охридскиот плоштад

Во пресрет на празникот Илинден, а со цел превентивна грижа за здравјето на населението, особено за време на летниот период, Црвен крст Охрид на 1 август 2018 година, на Градскиот плоштад во Охрид во периодот од 16 – 22 ч. ќе врши бесплатни здравствено-превентивни прегледи.

Повеќе...

Салонот „Папилон“ со екстра понуда за сите матуранти

Салонот за убавина „Папилон“ во хотелот Диплома во Охрид со атрактивна понуда за сите матуранти.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK