Сре11222017

Последна промена12:04:19 AM

 
Back Вие сте на: Home Здравје

Груел - пијалок за стабилизирање на дигестивниот систем

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба.

Повеќе...

Оваа недела предлагаме вкусна паштета од леќа

 

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Пудинг од какао и лешник , здрав сиров и посен

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Оваа недела киноа салата „виножито“

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Од газирани и засладени пијалоци годишно умираат по 180 000 луге

Од газирани и засладени пијалоци годишно умираат повеќе од 180.000 луѓе, покажува истражување за влијанието на овие напитоци врз смртноста и здравствените компликации поврзани со дијабетес, кардиоваскуларни болести и рак меѓу оние кои ги конзумираат.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK