Нед09222019

Последна промена11:24:27 AM

SCREEN

Cpanel

          

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Светски ден на оралното здравје, грижата препуштете ја на најдобрите

20 Март е Светски ден на оралното здравје. Денес топло  Ви препорачуваме грижата за Вашето орало здрваје да им ја прпеуштите на врвните и докажани рпофесиналци во Охрид тоа е тимот на Стоматолошкиот центар „Д-р Баткоски“ во компелксот Света Ѓоргија. 

Повеќе...

Подгответе домашна веганска моцарела

Секојдневно расте бројот на освестени луѓе, кои знаат за здравата исхрана. Со тоа расте бројот и на интересни и вкусни рецепти.

Повеќе...

„Др Баткоски“: 3D СТОМАТОЛОГИЈА – ЗАГАРАНТИРАНА УДОБНОСТ НА ПАЦИЕНТОТ

Совети од ПЗУ „Докто Баткоски“ Охрид: 3D СТОМАТОЛОГИЈА – ЗАГАРАНТИРАНА УДОБНОСТ НА ПАЦИЕНТОТ.

Повеќе...

Здрав чоко - крем, замена за нутела

Здравата храна е база за здравјето а со тоа и среќата на луѓето.

Повеќе...

Згответе супа од просо- здраво и вкусно!

Продолжуваат здравите рецепти и совети на Охриднет.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK