Чет03042021

Последна промена04:25:30 PM

SCREEN

Cpanel

   

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Совети како најбрзо да го победите грипот

Ладното време, недоволната здрава исхрана, недоволната хигиена се само дел за зачинување на сезоната со вируси и грипови.

Повеќе...

Совршена свилена коса во „Viola beauty centar“ Битола

Секоја жена сонува совршена коса, „Viola beauty centar“ Битола ги остварува соништата за убавина.

Повеќе...

Доктор Баткоски на научен имплантолошки конгрес во Лисабон

Дел од тимот на стоматолошкиот центар „Др. Баткоски“ присуствувше на 28-миот годишен научен имплантолошки конгрес, кој се одржа во Лисабон, Португалија.

Повеќе...

Теодора, Бојан и Адријана, како деца го победиле ракот

Како деца, Теодора, Бојан и Андријана го победиле ракот.

Повеќе...

Санитарен отстрел на диви свињи против африканската чума

Во насока на заштита од болеста африканска чума, а согласно насоките на Агенцијата за храна и ветеринарство, во Македонска Каменица се организира акција за санитарен отстрел на дива свиња.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK