Саб07112020

Последна промена09:40:31 AM

SCREEN

Cpanel

  

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Здравје

Пудинг од какао и лешник , здрав сиров и посен

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Од газирани и засладени пијалоци годишно умираат по 180 000 луге

Од газирани и засладени пијалоци годишно умираат повеќе од 180.000 луѓе, покажува истражување за влијанието на овие напитоци врз смртноста и здравствените компликации поврзани со дијабетес, кардиоваскуларни болести и рак меѓу оние кои ги конзумираат.

Повеќе...

Оваа недела посни тортиљи од сладок компир

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

И десертот може да биде здрав - роденденска сирова торта без шеќер и масло

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

Оваа недела вкусно макало од босилек

Охриднет и Билјана Јанеска секоја недела објавуваат здрави рецепти со кои ќе ја подобрите вашата здравствена состојба. 

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK