Пет10222021

Последна промена06:47:18 PM

SCREEN

Cpanel

   

 
  • sileks
Back Вие сте на: Home Импресум

Импресум

Сподели

Сопственик на порталот Ohridnet.com е компанијата ДООЕЛ „Охриднет.ком“

Главен и одговорен уредник и управител: Соња Рилковска Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Новинар: Биљана Николоска Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Фотограф: Даниел Рилковски 

Администрација: Сашо Божиноски Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Соработници - Билјана Јанеска - рубрика „Здравје“, 

Стојан Кукунешоски - новинар Струга 

Маркетинг: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Контакт тел: 071 371 738 / 046 260 246

Адреса: „Ванчо Николески“ 5-1/1

 

За Охриднет

Секојдневни, брзи, објективни и точни информации за градот Охрид и регионот!

*Ohridnet.com, по шестата година од своето формирање е еден од најчитаните информативни веб портали во регионот. Денес, порталот има рекорди во читаност.

*Ohridnet.com е квалитетен информативен портал со мноштво вести и информации од Охрид, Струга, Дебарца, Вевчани,Македонија и светот, но и теми и од другите сфери на општественото живеење распоредени во повеќе рубрики (здравје и убавина,писма и колумни,  интересно, живот, „Во светот на успешните“)

*Ohridnet.com е современ веб портал што будно ги следи општествените процеси и произведува интернет вести од јавен интерес.

* На порталот, кој се ажурира 24 часа дневно работи тим од три лица со долгогодишно искуство во медиумите и неколку соработници. 

Нам може да ни верувате! 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK