Пон07062020

Последна промена01:58:53 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Заврши Охридскиот хорски фестивал

Сподели

Со доделување на наградите се спушти завесата на годинашниот  Охридски хорски фестивал.

На церемонијата на доделувањето на признанијата за најдобрите присуствуваше градоначалникот Јован Стојаноски. Повеќе информации на следниот линк:

OhridChoirFestival 2018

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK