Вто07142020

Последна промена08:04:05 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец со кола влетал во казино

Сподели


Нејасно е даали во казиното влегол од радост за добивкаа или од нервоза заради парична загуба.

СВР Охрид поднесе кривична пријава против К.Р. (41) од Охрид поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ,,предизвикување општа опасност”. На 01.09.2018 околу 00.20 часот пријавениот, управувајќи патничко возило, се обидел со возилото со голема брзина да влезе во казино на ул.„Партизанска” во Охрид.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK