Саб04042020

Последна промена03:51:46 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

„Viola beauty centar“ за совршено здравје и убавина на современата жена

Сподели

Здравјето и убавината одат рака под рака. 

Она што природата го дарила мора соодветно да се чува и негува. Сите светски третмани за убавина и здравје на едно место во регионот во најпознатиот салон за убавина  „Viola Beauty center“ во Битола. 

Сите можни третмани за здравје и убавина палета од третмани за сите  здравствени проблеми и за разувбавување: 

-Фитнес пилатес програми 

-масажа (сите видови) 

- сауна и џакузи 

- фризерско студио

- нега на лице и тело (најновите светски третмани)

- третмани за слабеење

- најнова светска тенологија 

-кавитација

-ЛПГ

-Ултразвук

-вакум 

-лимфни дренажи

-маникир

-педикир

-парафински третман на раце и нозе

-трајна депилација

-ботокс и надградба на свилени трепки 

-ласерска епилација

-мадеротерапија

-кислороден третман на лице 

- ласерски тртмани за отстранување на влакна, лузни и затегнување на кожа

- третмани за подмладување 

- јапонска метода за веѓи

- пополнување на брчки и зголемување на усти со најновиот хијарулон пен (безиглено и безболно ставање филери)

И уште многу други  третмани. 

Секојдневни промоции и  безброј изненадувања за бројните задоволни  клиенти. 

Виола центарот за убавина во Битола денес е познат бренд, докажан квалитет на македонскиот пазар. 

За сите прашања може да не консултирате подетално на 078 236 054

Фотографии и видеа 

 

 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK