Сре07152020

Последна промена08:31:02 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Гостиварец починал во авион на пат за Базел

Сподели

Ноќеска, триесетина минути по полноќ од страна на екипажот на Визер било пријавено дека во авион кој сообраќал на релација Базел – Скопје имало лице кое не давало знаци на живот.

Во 00.50 часот од страна на лекар констатирана била смрт без траги на насилство кај К.К. (74) од Гостивар.По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на семејството.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK