Нед01172021

Последна промена10:34:11 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец физички нападнал сограѓанин и избегал

Сподели

Напаѓачот го чека кривична пријава.

На петнаесетти мај оваа година, во 18 часот и 45 минути, на булевар „Туристичка“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од Љ.Г. врз З.К.(62), двајцата од Охрид. Полициската станица од Охрид презема мерки за пронаоѓање на напаѓачот,пошто против него ќе биде поднесена пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK