Саб06062020

Последна промена03:51:42 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

СВР Охрид: Пријава за напаѓачот во Советот

Сподели


Охридската полиција против Н.У. ќе поднесе пријава.

СВР Охрид информира дека ,, на 10.06 .2019 година, Џ.М. (25), советник во Советот на општина Охрид, пријави дека, истиот ден околу 14 часот, додека извршувал работни задачи во Општина Охрид, по неговото излагање на седница, физички бил нападнат од Н.У. од Охрид-советник во Советот на општина Охрид.По целосно документирање на настанот, СВР Охрид против Н.У. ќе поднесе соодветна пријава,,.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK