Пет02282020

Последна промена11:29:38 AM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Пристигна Луна паркот во Охрид

Сподели

Пристигна луна паркот во Охрид. Најдобрата забава за најмладите дојде во главниот туристички центар. 

Интересни содржини авто дром, трамболина, количиња на вода и друга адреналинска забава за сите генерации се дел од понудата на Луна паркот стациониран кај хотелот „Палас“. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK