Вто04072020

Последна промена04:20:18 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Фото: Канадери полнат вода од езеро за пожарот во Опеница

Сподели

По два дена битка со огнената стихија, денес  и канадери пристигнаа на помош.

Пред малку полнеа вода од Охридското езеро и се упатија кон село Опеница каде речиси два дена гори борова шума.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK