Пет07032020

Последна промена09:53:49 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

ФОТО: Отворен нов ресторан „Станица“

Сподели

Синоќа во присуство на бројни гости, свечено беше отворен новиот ресторан во Охрид „Станица“. 

Ресторанот во етно стил нуди вкусна храна, бројни специјалитети зготвени од врвни и познати кулинарски мајстори. Нова понуда во угостителскиот сектор за најпребирливуте гурмани. Во понудата покрај традиционалните макеоднски специјалитети ке бидат застапени и морска и италијанска храна. 

Ресторанот се наоѓа на ул  „Железничка“ во комплексот Златно Јајце. 

 

 

 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK