Саб09192020

Последна промена11:16:16 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Совршена свилена коса во „Viola beauty centar“ Битола

Сподели

Секоја жена сонува совршена коса, „Viola beauty centar“ Битола ги остварува соништата за убавина.

Надградбата на коса не е нешто но ново,  но се посовршени се методите за долга и густа свилена коса. 

Еден од поновите и побараните на македонскиот пазар е надградба на коса си микро пртсени. Метод кој не ја уништува вашата коса, а што е најважно не се забележува дека косата не е надградена. 

 „Viola beauty centar“ Битола работи само со 100 % природна коса, ја има во сите нијанси и бои. 

Косата која се надградува со алуминиумски пластифицирани прстени е  лесна за одржување, а што е најважно откако ќе израсене ( за неколку месеци) може со преместување да се носи два пати. 

Најновите светски третмани за здравје и убавина со најсовремена апаратура  може да ги побарате во најпознатиот бјути центар во Битола. 

„Viola beauty centar“ се наоѓа на улица Цар Самоил 75 Битола

Закажување на тел: 047 22 33 55 / 078 236 054

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK