Пет05072021

Последна промена11:13:04 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Проширен терминот на Саемот на книги во библиотеката во Охрид

Сподели

Од утре Саемот на книгата во НУ Библиотека „Григор Прличев“ во Охрид по барање на читателите во проширен термин.

 

Граѓаните ќе можат да го посетат и да купат книга во времето од 10 до 18 часот.

На продажба  се дела од капиталните едиции: „Врвови на светската филозофија, историја и психологија со психоанализа“ како и изданија од едицијата „130 тома македонска книжевност“.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK