Нед09202020

Последна промена10:43:08 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Пронајдено безживотно тело во Охрид

Сподели

Утрово околу 08.30 часот пронајдено е безживотно тело на булевар Македонски просветители.

Повикана итна медицинска помош се работи на расветлување на настанот. Неофицијално се работи за самоубиство.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK