Нед09202020

Последна промена10:43:08 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Велештанец нападнал охриѓанка

Сподели

Жената била нападната пред угостителски објект во Охрид.

На 18.11.2019 во СВР Охрид, С.Г.(33) од Охрид пријавила дека пред угостителски објект во Охрид, била физички нападната од Б.Х.(45) од струшкото село Велешта. По целосно документирање на настанот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK