Сре07152020

Последна промена03:46:28 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец се карал со полицајци

Сподели

Агресивниот охриѓанец „заработил“ пријава.

Според портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски, настанот се случил на 29.11.2019 во 11.30 часот, на улицата „7ноември“ во Охрид, каде К.Л.(27) од Охрид го нарушил јавниот ред и мир со агресивно однесување кон полициски службеници.
Против агресивниот охриѓанец, полицијата ќе поднесе соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK