Нед09202020

Последна промена10:43:08 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Стружанец нападнал скопјанец

Сподели

Насилникот, нападот го сторил летото на плажа.

Полициската станица од Струга, поднесе кривична пријава против А.К.(37) од струшкото село Шум, поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „насилство “.
-Тој, на 02.08.2019 година, на плажата во Калишта, започнал вербална расправија со В.С.(56) од Скопје а потоа и физички го нападнал, информира Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид..

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK