Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Пронајден починат во зграда во Охрид

Сподели

Се работи за 33 годишнен охриѓанец.

Синоќа околу 19 часот во СВР Охрид,, доктор од Итна медицинска помош, пријави починато лице во зграда на улицата „Мирче Ацев“ во Охрид. По преземени мерки, констатирано е дека се работи за Д.Ц.(33) од Охрид и дека нема траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител, денеска ќе биде извршена обдукција.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK