Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Пламна пожар во „Мини Купер“

Сподели

Возилото било со скопски таблици.

На 06.12.2019 година околу 02 часот на булевар „Асном“ во Охрид настанал пожар во патнички автомобил „Мини Купер“ со скопски регистарски ознаки сопственост на С.А.(43) од Скопје.
-Пожарот е изгаснат од територијалната против-пожарна единица, а увид на местото извршија јавен обвинител и полициски екипи, информира Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид..

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK