Пет07032020

Последна промена09:43:41 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Нуркачите од „Амфора“ симболично го честитаа влезот во НАТО

Сподели

Нуркачите од Нуркачкиот центар Амфора од Охрид на граѓаните на Македонија симболично им го честитаат официјалното пристапување во НАТО-Северноатлантската алијанса.

 

ВИДЕО 

 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK