Пет07032020

Последна промена02:48:19 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Видео обраќање на Д-р Небојша Баткоски: Сите заедно да придонесеме за подобри времиња!

Сподели

Обраќање на Др. Небојша Баткоски во однос на ситуацијата со Covid 19, следење на препораките на СЗО и Владата, како и почитување на соопштенијата во однос на итноста на ситуацијата во однос на посета на стоматолошката ординација.

 

ВИДЕО

 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK