Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Излезе од печат првата книга на Кукунешоски

Сподели

Излезе од печат првата книга на фото-репортерот СТОЈАН КУКУНЕШОСКИ од Подгорци.

 

Kнигата носи наслов „СВЕТИЛИШТАТА ВО ПОДГОРЦИ“.

-Книгата ќе биде достапна за сите семејста во Подгорци бесплатно,како и за сите мои пријатели и почитувачи на пишаниот збор, Вели Кукунешоски. 


Рецензијата за ракописот Православните светилишта во Подгорци е на Проф.Д-р Науме Мариноски.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK