Пон08032020

Последна промена02:18:24 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Повреден пешак во сообраќајка кај Охридска банка

Сподели

Жена повредена во сообраќајка бо Охрид.

Вечерва на булевар ,, Туристичка", во близина на Охридска банка се сличи сообраќајна несреќа во која е повреден пешак. Возило под засега непознати околности  удрило  во жена. Повредената е префрлена во болница. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK