Вто01192021

Последна промена05:44:35 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Мицковски за Илинден во Ташмруништа

Сподели

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Проф. д-р Христијан Мицкоски ќе присуствува на настан, организиран по повод државниот и национален празник 2-ри Август - Илинден во Ташмаруништа, Струга .Настанот е предвиден да започне во 10:30 часот.

Свое обраќање ќе има Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот Христијан Мицкоски.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK