Вто01192021

Последна промена05:44:35 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

ФОТО: Тони Михајловски со семејството во Охрид

Сподели

Познатиот македонски актер Тони Михајлоски со сопругата Александра и синчето Максим деновиве уживаа во Охрид. 

 

Сместени во приватна вила во Рача краткиот одмор го минаа релаксирано. Најголемиот дел од времето покрај базен, но и прошетка низ град и долго утринско пешачење по рекреативните патеки во Охрид. 

Ручекот беше резервиран за дружба со пријателите во ресторан Томато Охрид. 

Максим и Александра издвоија време и за тренинг. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK