Вто12012020

Последна промена11:49:14 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Агресивен лабуништанец, навредувал полицаец

Сподели

Полицијата ќе му поднесе пријава.

На 17.09,2020 година во 12.10 часот  на улицата „Пролетерски бригади“ во Струга Е.Д.(27) од струшкото село Лабуништа го нарушил јавниот ред и мир со  агресивно однесување кон полициски службеник, кој преземал мерки во сообраќајот. Против нарушителот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK