Вто12012020

Последна промена11:49:14 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Се степаа двајца стружани

Сподели

Се степале двајца стружани.

 

На 22-09-2020 година во 03.10 часот, на улицата „Пролетерски Бригади“ во Струга, нарушен е јавниот ред и мир со карање и тепачка помеѓу Ј.К.(31) и Л.Ч.(39), двајцата од Струга. Против нарушителите, ОВР Струга ќе поднесе соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK