Чет12032020

Последна промена03:30:24 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Тракторист загина на Галичица

Сподели

Трагедија на патот Охрид Отешево.

Млад жител на Љубаништа го загуби животот спуштајки се со трактор кон Отешево преку Галичица. Од засега непознати причини изгубил контрола и паднал во провалија.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK