Чет12032020

Последна промена03:30:24 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Тепачка меѓу млади охриѓани во центарот на Охрид

Сподели

Тепачка мегу млади охриѓани во центарот на Охрид.

 

На 25.09.2020 година во 00,00 часот, на улицата „Димитар Влахов“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со вербална расправија и физичка пресметка помеѓу  двајца охриѓани. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид ќе поднесе соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK