Вто12012020

Последна промена11:49:14 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Украдено кајче во Струга, се бара помош од граѓаните

Сподели

Украдено пловило во Струга, се бара помош од граѓаните.

 

Некој го украл  пловилото.  Видено  е вчера околу 15 часот како го носат низ градот. Се молат сите што имаат информација што може да помогне  да се најде кајчето, нека се се јават на следниот број 071613002. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK