Пон04122021

Последна промена07:52:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Приведен стружанец

Сподели

Полицијата му пронашла марихуана.

На 15.01.2021 во Струга, полициски службеници од полициската станица Струга го лишиле од слобода Р.Ш.(29) од Струга, затоа што при претрес во домот каде што престојува, извршен со судска наредба, била пронајдена и одземена марихуана. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK