Пон04122021

Последна промена09:39:48 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Бездомно куче искаса жител на Охрид

Сподели

Охриѓанец нападнат од  бездомно куче.

 

На 20.01.2021 година, Љ.Ш.(46) од Охрид, во полициската станица пријави дека на булеварот „Туристичка“ во Охрид, бил нападнат од куче скитник. Тој се здобил со повреди на десната нога, информира Стефан Димоски портпарол на СВР Охрид. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK