Пон04122021

Последна промена07:52:50 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец нападнал полициски службеник

Сподели

 Охриѓанец нападнал полициски службеник.

На 26.01.2021 година на улицата „Амас Емин“ во Охрид, Н.У.(45) од Охрид, физички нападнал полициски службеник, кој на улицата преземал службени дејствија. Тој e приведен во СВР Охрид и по одредена мерка притвор e спроведен во Казнено поправната установа „Затвор“ Охрид, информира пппортпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK