Сре05252022

Последна промена10:53:20 AM

SCREEN

Cpanel

   

Back Вие сте на: Home

Артикли

Охриѓанец нападнал сограѓанин пред продавница

Сподели

Охриѓанец нападнал сограѓанин пред продавница. 


На 29.11.2021 година во 14.20 часот, пред продажен објект лоциран на улицата „7 Ноември“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од А.М.(36) врз А.Б.(22), двајцата од Охрид. Напаѓачот е повикан во СВР Охрид и против него ќе биде поднесена соодветна пријава, инфрмира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK