Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home

Артикли

Eкс полициска инспекторка од Охрид пронајдена мртва

Сподели

Eкс полициска инспекторка од Охрид пронајдена мртва во домот.

 

 Марија Милошевска, вчера попладне била  пронајдена мртва  во нејзиниот стан на ул. „Сирма Војвода“ во Охрид. 

Инсппекторката од криминалистичка полиција при СВР Охрид била избркана од работа пред неколку години поради недолични објави на социјалните мрежи. 

Причината за смртта засега не се познати. По наредба на јавен обвинител телото на починатата Марија Милошевска е дадено на обдукција. 

 

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK